Bezorgservice
Steeds meer mensen hebben tegenwoordig vaker behoefte aan gemak en comfort of hebben vanwege hun fysieke beperkingen simpelweg hulp nodig.
Met de bibliotheekdienst specifiek gericht op ouderen en mensen met een beperkt lichamelijk vermogen, biedt de Openbare Bibliotheek Amsterdam hierin de oplossing. Mocht u fysiek niet in staat zijn een bezoek te brengen aan de Openbare Bibliotheek Amsterdam? Dan kunt u gebruik maken van de “Boekendienst aan Huis’’ service.
Deze dienstverlening is voor lezers die zelfstandig wonen, maar die niet zelf naar de bibliotheek in de buurt kunnen gaan. Een keer per maand worden de boeken bij de lezer thuis bezorgd.
De kosten voor een abonnement van de Boekendienst aan Huis zijn hetzelfde als die van een abonnement van de Openbare Bibliotheek Amsterdam.
U kunt zich telefonisch of schriftelijk aanmelden bij:
De OBA Boekendienst aan Huis
Oosterdokskade 143
1011 DL Amsterdam
Tel: 020 5230960 of 5230961
Fax: 020 5230948
E-mail: klantenservice@oba.nl

