OBA - Openbare Bibliotheek Amsterdam

nieuwsarchief 2007

nieuwsarchief 2007

Home logo OpenBare Bibliotheek Amsterdam

Carmiggeltmiddag

22 nov 2007 - 10:57
Foto Simon Carmiggelt
Vrijdag 30 november is het 20 jaar geleden dat Simon Carmiggelt is overleden. Daarom hebben de OBA en de Carmiggeltvrienden een speciaal middagprogramma samengesteld.


Vrijdag 30 november, 13.30 uur, Theater van ‘t woord, Centrale Bibliotheek
Carmiggeltmiddag.

U zult genieten van de volgende optredens: Carmiggeltliederen van Paul Passchier, theaterdialogen van Gerd de Ley en Raymond De Bruyne, presentaties van Frits Abrahams (NRC) en Theodor Holman (Het Parool).
Tijdens de pauze wordt u in de gelegenheid gesteld het gebouw van de OBA te bezichtigen en gebruik te maken van het restaurant op de zevende verdieping. Het is aan te bevelen ook een bezoekje te brengen aan de Carmiggeltzaal op de zesde verdieping.

Op deze middag zal een Carmiggeltboekje te koop worden aangeboden met enkele kronkels over de bibliotheek; dit boekje wordt speciaal voor deze gelegenheid uitgegeven.

In samenwerking met Cultureplayer zal de OBA deze middag opnemen. In de eerste week van december zijn de beelden beschikbaar en is de middag opnieuw te genieten via onder meer de website van de OBA.

Toegang: € 10,00. Met OBA-pas of Stadspas: € 7,50
Reserveren: 020-5230801 of klantenservice@oba.nl

 
Oranje Waarmerk drempelvrij.nl logo, 13/16 ijkpunten; klik voor een reactie. I amsterdam