OBA - Openbare Bibliotheek Amsterdam

Weblog Hans van Velzen

Weblog Hans van Velzen

Home logo OpenBare Bibliotheek Amsterdam
blog overzicht
08 aug 2008
 

OBA in Olympische sfeer

Logo Olympische spelen Beijing 2008
Olympische ringen

Vandaag beginnen de Olympische Spelen op de voor China zo belangrijke datum 8-8-8 want daar is 8 het geluksgetal.
 
Natuurlijk schenkt de OBA veel aandacht aan de Olympische Spelen want ook hier worden die met veel interesse gevolgd.
 
Het grote scherm bij de entree van de Centrale Bibliotheek is Olympisch gekleurd, de Olympische vlag wappert in de hal en de display is gewijd aan de spelen.
 
De grote Abri-posters van de CPNB actie “Zomerlezen” met portretten van de Nederlandse sportverslaggevers Mart Smeets, Jack van Gelder, Barbara Barend en Humberto Tan staan prominent opgesteld en roepen op tot lezen rond de spelen.
 
Op de tv-schermen bij de sportafdeling worden de wedstrijden tijden de openingsuren van de bibliotheek rechtstreeks uitgezonden.
 
Aan China wordt aandacht geschonken in de vitrines op diverse afdelingen zoals bij de romans, de afdeling reizen en natuurlijk de sport. En op het stilteplein staan in de kasten ook
boeken die een relatie met China hebben. 
 
Het aanbod aan boeken, dvd’s, kranten- en tijdschriftenartikelen is werkelijk enorm, je komt aan sporten nauwelijks meer toe
 
Maar gelukkig doen de sporters dat voor ons in Beijing en nu maar hopen dat ze een voor een grote oogst aan medailles gaan zorgen.
 
De OBA wenst ze veel succes!
 
Oranje Waarmerk drempelvrij.nl logo, 13/16 ijkpunten; klik voor een reactie. I amsterdam