VOLGEBOEKT - Ontwerp je virtuele wereld (VR)

14 november 2022, van 15:00 tot 17:00 | Elke week | OBA CC Amstel

Kosten: toegang gratis | aanmelden vereist

Deze activiteit heeft in het verleden plaatsgevonden. Klik hier voor alle actuele activiteiten.

In dit bijzondere programma van 9 lessen gaan we aan de slag met Virtual Reality (VR).

Je ontdekt wat een virtuele wereld is, en hoe jij in zo’n virtuele wereld een verhaal kunt vertellen. Vervolgens ga je je eigen virtuele wereld bouwen door 3D-modellen en figuren te plaatsen en te laten bewegen. Denk aan gebouwen, dieren of vreemde wezens.

Wil jij een raket omhoogschieten? Een giraffe rondjes laten draaien? Vrijwel alles is mogelijk. Hiervoor gebruiken we het platform CoSpaces. Wat je hebt gemaakt gaan we vervolgens bekijken op de computer en met een VR-bril.

Dit is een reeks van 9 lessen. Je geeft je op voor het hele programma. De lessen zijn geschikt voor kinderen van 8 tot en met 13 jaar. Wil je meedoen? Meld je aan via maakplaats@oba.nl. Zet erbij voor welke activiteit en vestiging je je aanmeldt.

OBA CC Amstel | Cullinanplein 1 | 1074 JN Amsterdam
T: 020-5230900 | E: ccamstel@oba.nl